Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla hakkındalarına çıdem kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya doğruca olarak kişisel isteklerini tatmin buyurmak dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bahis üzerine henüz detaylı bir şekilde bili çekmek içiş blog nedir adlı hatmı okuyabilirsiniz.

# Sarrafiyelamadan önce saat kaybetmemeniz namına blog harismadan önce adlı hatmı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu dahi bilmiyorum” diyenler dâhilin de blog insan önerileri veya domain önerileri hatm tam size gereğince.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin uzmanlık alanları, tetkik yetenekleri kabil belirli bir amaçta hatlabileceği kabil; her sektörden veya her fikirden azıcık toparlayarak da website peyda etmek mümkündür.

Yani bir sıra uygulayım bilimi konusunda bili sunulurken; özge sıra, siyasetle ilişkin paylaşımları blog gönülğinize yarar bir şekilde yapabilirsiniz. Bir sıra gitar çiktibas konusunda video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki sıra akıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Ahitımı Kızılır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bili ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz olur. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bili çekmek dâhilin kesinlikle blog açılır hatmı okumanızı öneririm.

blog beğenmek saat almaz
Zamanınızı matlup hareketsiz şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda doğrusu bir domain (meydan adı) var ise o saat resmî anlamda aksiyoniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği hatları kaydetmek, bu hatlara özgün video ve resimler dokunmak henüz uzun saat alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale hatp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Varlık Olur?
Bu aksiyone mirlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek dâhilin çok para harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç para
Karşılık “Faydalı” Web sitesi beğenmek dâhilin nasıl öyle koca miktarlarda para harcamanıza icap namevcut. Siteyi kendiniz harisacağınız dâhilin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den aşağıya yapılmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 yıllık $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir numara tutacak. Yani maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere yıllık 20-25 Dolar kabil bir rakama müstakbel. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Illet?
Gerçekte bunun bir çok sebebi olur, fakat en popülerleri:

Evden para ihraz dâhilin kent beğenmek : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak para tutulmak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, kimiları bu hadiseı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten para ihraz konusunda en uz yöntemlerden biri kent yapmak ve kent harismaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir defa blog kesinlikle açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu aksiyoni kendiniz dâhilin bir para ihraz yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini tabir buyurmak dâhilin : Sadece blog kaydetmek, kendi duygularını mirkaları ile paylaşmak dâhilin blog harisanlarda var. Ayrıca bu eşhas gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce nüfus tarafından siteleri izleme ediliyor.
Varolan aksiyoninizi yükseltmek dâhilin : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz fazla kesime ulaşırlar.
Blogger bulunmak dâhilin. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi sima kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları ara buluculığı ile yayıldığından çok pop bir kavram başüstüne. Bu eşhas gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir hayran kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu aksiyonlerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse kent yapmak dâhilin 10 ne hatma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir