Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman konum almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabil yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan zevat midein bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek midein belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en kebir duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme tuzakışkanlıklarını tağyir etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak midein tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanmaı midein tasarlanmıştır. Amortisör, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın ahzetmek midein belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanmaı da mevzii yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı haysiyetiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öbür duman ürünleri kabil tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kabil duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, hatır hastalıkları ve öbür afiyet sorunlarına niçin olabileceğinden korku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat midein yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve afiyet önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir